Kamerton Katarzyna Maliszewska

Szkoła muzyczna "Kamerton"...

Dokładnie 2 listopada, 2010 roku rozpoczyna działalność szkoła muzyczna "Kamerton". Już wcześniej wiedziałam, że chcę przekazywać pasję gitarową młodszym adeptom. Wielokrotnie pytana o to, jak coś zagrać - z chęcią odpowiadałam i sprawiało mi to dużo radości. Tak jest do dziś. Prowadząc zajęcia gitarowe zawsze czuję się jak przysłowiowa "ryba  wodzie"...

Początek działalności Kamertonu, to tylko jedna klasa gitarowa. Zainteresowanie tym instrumentem było jednak na tyle duże, że poszerzałam ofertę o nowe klasy, zapraszając do współpracy artystów, muzyków oraz przyjaciół z którymi grałam na co dzień. Kolejnym etapem w rozwoju były klasy instrumentów klawiszowych, tj. pianino, keyboard oraz akordeon. Z czasem pojawiła się klasa gitary basowej, skrzypiec, śpiewu, harmonijki ustnej, saksofonu, a także klarnetu. Uczniowie regularnie brali udział w różnych przedsięwzięciach muzycznych, tj.: "Spotkania Młodych Instrumentalistów", muzyczne kibicowanie biegaczom podczas "Zielonogórskiego Maratonu", Festiwal "Bachanalia", Gitarowy Rekord Guinnessa we Wrocławiu, czy też Gitarowy Most "Zielona Góra - Wrocław". Dokładną historię i działalność szkoły można poznać na oficjalnej stronie.

Przełom lat 2015 i 2016 to nowy rozdział działalności Kamertonu, którego główna siedziba pojawia się w Lesznie Wielkopolskim.
W ofercie szkoły znajdują się zajęcia gitarowe, lekcje gry na ukulele, nauka gry na pianinie i keyboardzie oraz zajęcia ze śpiewu.
Chcesz rozpocząć lub kontynuować przygodę z muzyką w Kamertonie? Zapraszam do kontaktu.
Na realizację marzeń nigdy nie jest za późno!

Klasy instrumentalne i wokalne...

 

Kontakt

e-mail:  biuro@lubiegitare.pl

telefon: 502-602-591