Lubiegitare.pl - Opracowania

Nuty i tabulatury dla gitarzystów...

Opracowania zawierają utwory w zapisie nutowym
oraz w tabulaturze. Znajdziesz tu także propozycje lekcji gitarowych oraz ćwiczenia do samodzielnego wykonania wraz z omówieniem.
Każde opracowanie utworu zawiera podstawowe informacje
i ciekawostki na jego temat oraz podpowiedzi, co do jego prawidłowego wykonania.

Do wybranych opracowań dołączony jest również materiał filmowy.

 

 

Opis kategorii opracowań na gitarę:

Łatwe melodie

Łatwe opracowania utworów na gitarę, których możesz posłuchać na profilu Youtube LubieGitare.pl. Istnieje możliwość zakupu opracowania w formie plików pdf, zawierającychm.in.  diagramy akordów i dźwięków na gryfie.

Acoustic Fingerstyle

Opracowania utworów na gitarę fingerstyle w postaci plików pdf, zawierających między innymi zapis nutowy oraz tabulaturę. Wybranych utworów posłuchasz na profilu Youtube.

Muzyka klasyczna

Dział zawiera opracowania nutowe (dla ułatwienia - wzbogacone zapisem w tabulaturze) znanych utworów z repertuaru muzyki klasycznej, które są przeznaczone do grania w szczególności dla miłośników tego gatunku...

Standardy jazzowe

 Znajdziesz tutaj opracowania na gitarę najbardziej znanych standardów muzyki jazzowej, takich wykonawców, jak np.: Miles Davis, John Coltrane, Herbie Hancock, Duke Ellington, Charles Mingus...

Blues - Rock - Pop

W dziale znajdziesz opracowania na gitarę akustyczną oraz elektryczną riffów oraz utworów z repertuaru wykonawców muzyki bluesowej, rockowej, a także popularnej.

 

 

 

 

Kontakt

e-mail:  biuro@lubiegitare.pl

telefon: 502-602-591